Prodejna

Stroje které prodáváme, máme pevně v ruce, protože s nimi sami pracujeme!

Prodejna

Jsme odborným prodejcem společnosti STIHL a proto jste u nás v nejlepších rukou při výběru stroje, který přesně splňuje Vaše očekávání a vyhovuje Vašim potřebám.

Toto jsou důvody, proč si za tímto prohlášením stojíme:

Odborné poradenství

Od každodenního profesionálního používání v lese až po příležitostné práce na Vaší zahrádce – právě u nás naleznete optimální zboží a služby pro každé pracovní zadání. Rádi Vám poskytneme i praxí podložené tipy a triky pro bezpečné a efektivní používání Vašeho stroje. Spolehněte se nás, my víme, co je opravdu důležité.

Kompetentní předvedení produktu

Naší snahou je, aby Vám výrobky STIHL a VIKING přinášeli radost co nejdéle, abyste si vybrali ten správný pro Vaše potřeby a dokázali jej správně používat. Ideální je, pokud si můžete stroj před nákupem "osahat". Jak je těžký, jak Vám sedí v ruce, jaké jsou jeho ovládací prvky nebo třeba možnosti pro dokoupení příslušenství...Takovou zkušenost Vám samozřejmě nedokáže poskytnout žádný nákup přes internet, všechny funkcionality Vám předvedeme na reálném výrobku.

Odborné služby zákazníkům

Kvalita STIHL je již téměř příslovečná. Proto očekávají naši zákazníci od svého nářadí maximální spolehlivost a životnost i při extrémním zatěžování. Bez odborné údržby to není možné. Máme proto ty správné znalosti a postaráme se o to, abyste měli z Vašeho nářadí radost mnoho let.

Originální náhradní díly a příslušenství

Pro motorové nářadí STIHL je samozřejmostí nejvyšší spolehlivost i při extrémním zatížení. Pokud by i přesto došlo na Vašem stroji k poruše, jako autorizovaný servis STIHL máme dostupné originální náhradní díly, které rozhodující měrou přispívají k výkonu, bezpečnosti a životnosti Vašeho motorového nářadí STIHL.