O společnosti

Spolehlivý a kvalitní partner

Společnost MojePila s.r.o. byla založena na počátku roku 2014, jako autorizovaný prodejce výrobků společnosti STIHL a VIKING. Jejímu vzniku však předcházela více než desetiletá zkušenost s prodejem a servisem zahradní techniky.

Hlavním důvodem pro založení společnosti MojePila s.r.o. je snaha vytvořit silného, spolehlivého a stabilního partnera společnosti STIHL pro region Teplic a poskytnout tak zákazníkům možnost odborného poradenství, nákupu a zejména servisního zázemí. Tedy hodnot, na kterých před pětaosmdesáti lety byla založena i společnost STIHL.

Naším přístupem a službami pomáháme zákazníkům s orientací v oblasti zahradní techniky a snažíme se společně nalézt optimální řešení pro jeho potřeby. S profesionály společně tvoříme strategie servisních plánů, dostupnosti náhradních dílů a spotřebního materiálu, abychom jim v průběhu sezóny pomohli zachovat kontinuitu jejich činnosti. Tímto přístupem se nám daří budovat důvěru zákazníků a renomé spolehlivého a kvalitního partnera, což je jeden z cílů, který jsme si předsevzali.